Haber Detayı
24 Eylül 2022 - Cumartesi 19:57 Bu haber 94 kez okundu
 
İzlerken beyninizi yakacak en iyi 26 film
Hafta sonlarının vazgeçilmezlerinden olan, ister vakit öldürmek ister muazzam bir hikayenin içine çekilmek isteyenlerin bayılacağı bir liste hazırladık. Bu listede karmaşık senaryolarından tutun, çok basit bir hikayeyi 10 farklı biçimde anlatmaya, hatta bu hikayeyi anlatırken zaman döngüsünde bir ileri bir geri gidebileceğiniz, izlerken beyninizin yorulacağı 26 film bulunuyor. İşte birbirinden karmaşık senaryolara sahip olan En iyi 26 film.
Gündem Haberi


Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 1
1/26
Tenet (2022) | ▶ IMDb: 7.3/10 | ★★★

Christopher Nolan imzalı bu efsanevi filmde ünlü yönetmen, zamanı sanki bir oyuncakmış gibi bükerek ve oynayarak karşımıza çıkıyor. Bu film zaman algınızı yitirmenize sebep olacak!

Net bir başrolü bulunmayan bu başarılı yapım, kahramanlarımızın dünyayı kurtarmak için yaptığı fedakarlıkları konu alıyor ve bu hikayeyi anlatırken de önemli bir mesaj veriyor bu film. Casus olan kahramanlarımız dünyayı kurtarmak için zamanın ötesinde yolculuklar yaparak, gelecek olan 3. Dünya Savaşını durdurmaya çalışıyor.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 2
2/26

Inception/Başlangıç (2010) | ▶ IMDb: 8.8/10 | ★★★

Gelişmiş teknolojilerin bulunduğu bir dünyada geçen ve yine Christopher Nolan imzalı olan Inception, uzmanlık alanı insanların zihinlerindeki bilgileri soymak olan ve ailesini terk etmek zorunda kalmış olan Dom Cobb'un (Leonardo DiCaprio) hikayesini anlatıyor.

Cobb'un sahip olduğu bu özel yetenek ise bir gün onu çok tehlikeli bir göreve zorluyor. Cobb'un bu görevi başarması gerekiyor, hem yaşamak için hem de özgürlüğüne kavuşmak için.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 3
3/26

Once Upon a Time in Hollywood (2019) | ▶ IMDb: 7.6/10 | ★★★

Efsane yönetmen Quentin Tarantino'nun imzası olan Once Upon a Time in Hollywood, 1969 yılının Los Angeles'ında TV'de popüler olmak isteyen dizi oyuncusu Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve onun dublörünün (Brad Pitt) ünlü olmak için çevirdiği akılalmaz dolapları anlatıyor.

   

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 4
4/26

The Prestige (2006) | ▶ IMDb: 8.5/10 | ★★★

1890'ın Londra'sında Robert Angier (Hugh Jackman), eşi Julia McCullough (Piper Perabo) ve Alfred Borden (Christian Bale) çok yakın arkadaş olan sihirbaz, ve asistanlarıydılar.

Günün birinde yapılan bir gösteri sırasında Robert'ın eşi Julia bir kaza nedeniyle hayatını kaybeder ve bu günün ardından dostlar Robert ve Alfred hem ayrılır, hem de Robert Julia'nın ölümünden Alfred'i sorumlu tutar.

Zaman içerisinde çok farklı yollarda kariyerlerini geliştiren bu sihirbazlar, kariyerlerinin zirvelerine geldiklerinde tekrar karşılaşırlar. Birbirlerini acımasızca sabote etmeye de çalışan bu eski dost şimdiki düşmanlar, Alfred başarılı bir gösteri yaptıktan sonra aralarındaki gerilimi daha da arttırır ve Robert bu gösterinin ardındaki hileyi öğrenmek için hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını harcamaya hazırdır.

Yine Christopher Nolan imzası bulunduran bu yapım, filmi izlerken hikayenin içinde kaybolmanızı sağlayacak.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 5
5/26

Deja Vu (2006) | ▶ IMDb: 7.1/10 | ★★★

Kısa tabiriyle Deja Vu olarak bilinen, ve daha önce "Ben bunu bir yerden tanıyorum ya!" dediğiniz olayı mutlaka duymuş veya yaşamışsınızdır. Bu yapım ise bu Deja Vu denilen olaylara, duyguları farklı bir bakış açısı ile tekrardan ele alıyor.

Tony Scott imzalı bu yapım, günün birinde gerçekleşmiş olan ve birçok hayatı yok eden bombalı saldırıyı çözmeye çalışan ATF ajanı Doug Carlin (Denzel Washignton) ve deneysel bir teknolojiyi bu olayı çözmek için kullanan ekibi merkezine alıyor.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 6
6/26

The Usual Suspects (1995) | ▶ IMDb: 8.5/10 | ★★★

Hepsi birbirinden manyak! Polisin havaya uçmuş bir tekne, 27 ceset ve 91 milyon dolarlık parayı araştırdığı soruşturması kapsamında bir araya gelen beş suçluyu anlatan bu yapım farklı bakış açılarıyla bir hikaye nasıl anlatılır bunu gözler önüne seriyor.

Çalınmış bir kamyondan çok tehlikeli bir suç çetesi liderine kadar kişilerin bulunduğu bu suçluların ise bir araya nasıl geldiğini Verbal Kint (Kevin Spacey), 6 hafta öncesinden başlayarak tek tek anlatır fakat Bay Kint doğruları mı söylüyordur kimse emin olamaz.

   

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 7
7/26

Zodiac (2007) | ▶ IMDb: 7.7/10 | ★★★

San Fransisco'nun körfez bölgelerinde yıllar boyu şifreleri ve mektuplarıyla dalga geçen bir seri katilin gerçek hikayesine dayanıyor Zodiac. Bu canavarı avlamak ise dört adam için bir saplantı haline gelir fakat bu saplantı gün geçtikçe daha farklı boyutlara taşınır ve bu dört adamın yaşamları, katilin ardında bıraktığı ipuçları ile bir kaosa dönüşür.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 8
8/26

Twelve Monkeys (1995) | ▶ IMDb: 8.0/10 | ★★★

İnsanlığın bir virüs nedeniyle yok olduğu bir gelecekte geriye kalan az sayıdaki, suçlular ve masumlar bir arada yaşamaktadırlar. Bu virüsü durdurmak için yıllardır birçok çözüm deneyen üst düzey yetkililer ise günün birinde istedikleri çözüme ulaşır fakat bu iş çok tehlikelidir ve geri dönüşü olmayacaktır.

Gönüllü olan eski mahkum ise bu değerli görev için kendisini virüsün insanlığı yok etmesinden önceki geçmişte, bir akıl hastanesinde bulur!

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 9
9/26

Identity (2003) | ▶ IMDb: 7.3/10 | ★★☆

Korkunç bir hava durumu ile yolları dehşete çeviren bir kasırga, birbirini tanımayan 10 yabancı, ıssız bir motel!

Birbirini tanımayan 10 yabancı mevcut koşullar nedeniyle bir motel'e sıkışıp kalır fakat bu birbirini tanımayan yabancılar, dakikalar ilerledikçe bir bir kaybolmaktadırlar...

   

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 10
10/26

The Hateful Eight (2015) | ▶ IMDb: 7.8/10 | ★★★

Dehşet bir oyuncu kadrosunu her zamanki gibi müthiş bir yapım ile toplayan Quentin Tarantino imzalı yapım hikaye anlatımını limitlerine kadar zorluyor.

Western türündeki bu yapım, çıkan İç Savaşın bitmesinin ardındaki 8 ila 12 yıl sonrasında geçen bir dünyaya odaklanıyor. Günün birinde, ölümcül bir tipiden kurtulmak isteyen ve birbirini daha önce hiç görmemiş olan bu yabancılar yolları üzerinde bir dağda yer alan konaklama tesisinde buluşur.

Bu konaklama tesisine gelen konuklar arasında kendi ölümünü bekleyen bir yabancı ve celladı, kötü şöhretli ödül avcısı, güneyli bir haydut ve siyahi bir Binbaşı gibi birçok kişi vardır yalnız bu kişilerin hiçbiri henüz söylediği kişi olduklarını kanıtlayamamıştır!

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 11
11/26

Collateral (2004) | ▶ IMDb: 7.5/10 | ★★★

Los Angeles, bir tetikçi ve taksici. Hayatını taksi sürücülüğü yaparak geçindirmeye çalışan Max (Jamie Foxx) bir gün arabasına binen Vincent'ın (Tom Cruise) ardından hayatının tamamen değişeceğinden habersizdir.

Vincent her şeyi en başından planlamış olan tam bir profesyoneldir ve bir mafyaya karşı tanıklık edecek kişileri bir bir öldürmeden görevine son vermeyecektir. Max'i de kendisine şoför olarak rehin alan Vincent, bomba gibi bir gece olacağını en başından bilmektedir.

Hikaye olarak çok karmaşıklık içermese de bu yapım farklı bir türde aksiyonu beyaz perdeye taşıyor ve aslında çok basit olan bir mesajı yavaş yavaş işleyerek gösteriyor.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 12
12/26

Interstellar/Yıldızlararası (2014) | ▶ IMDb: 8.6/10 | ★★★

Tükenmekte olan bir dünyada çiftçilik yaparak geçimini sağlayan Cooper (Matthew McConaughey), çok zeki ve becerikli bir adamdır. Hayattaki tek amacı ise iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır fakat çocuklarından henüz 10 yaşında olan Murph (Jessica Chastain) biraz problemlidir, üstün zekaya da sahiptir.

Geçmişini ve eski dünyayı özleyen Cooper'ın karşısına günün birinde bir teklif gelir fakat bu teklif hem kendi hayatını hem de dünyanın kaderini sonsuza dek değiştirecektir. Bu teklifi daha zorlayıcı yapan şey ise hem insan ırkının hem de dünyanın geleceğinin bu karara bağlı olmasıdır fakat Cooper'ın kızı Murph gelen bu tekliften hiç hoşlanmaz.

   

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 13
13/26

Enemy of the State/Devlet Düşmanı (1998) | ▶ IMDb: 7.3/10 | ★★★

Şanssız bir adam olan Robert Dean (Will Smith), şans talihinin konduğu tek günde de gidip ünlü bir siyasinin cinayetinin tek delilini ele geçirir. Talih kuşunun kendisine konmasının ardından Robert, dolaylı yoldan yine şanssız olarak, öldürmekten çekinmeyen ve hükümete bizzat bağlı olmayan bir istihbarat servisinin bir numaralı hedefi haline gelir.

Son teknoloji cihazları ve ölümcül tetikçileriyle Robert'ın hayatı bir anda içinden çıkılamaz bir hal almıştır fakat Robert da henüz hayatından vazgeçmemiştir.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 14
14/26

The Butterfly Effect/Kelebek Etkisi (2004) | ▶ IMDb: 7.6/10 | ★★☆

Çocukluğundan kalma korkunç anılara sahip olan genç bir adamın garip hayatı, yaşadığı bu olayların sebebinin aslında zamanda yolculuk yapabilme yeteneğine sahip olduğunu anlamasının ardından anlam kazanır.

Fakat bu yeteneğini kontrol edemeyen genç adam, aslında hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını büyük tehlikeye atmaktadır.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 15
15/26

Blade Runner 2049 (2017) | ▶ IMDb: 8.0/10 | ★★☆

Fütürist teknolojili 2019 yılında geçen film, görünüşte insan gibi görünen ve dünya dışı kolonilerde illegal işler yapmaya iteklenen robotları avlayan Blade Runner polislerinden Memur K'yı (Ryan Gosling) konu alınıyor.

İlk filmin 30 yıl sonrasında geçen bu yapım Memur K'nın gömülü olan ve bilinen hayatı tamamen değiştirebilecek olan gizli sırları açığa çıkartmak için, eski Blade Runner memuru Rick Deckard'ı (Harrison Ford) aramasını ve sonrasında olanları anlatıyor.

   

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 16
16/26

The Illusionist/Sihirbaz (2006) | ▶ IMDb: 7.6/10 | ★★☆

Marangoz bir fakir ailenin oğlu olan Eisenheim (Edward Norton) ve aristokrat bir ailenin kızı olan Sophia (Jessica Biel) birbirlerine aşık olur. Fakat filmin geçtiği dönemde, aralarındaki sosyal konum farkı nedeniyle bu aşkın gerçekleşmesi imkansızdır.

İlişkilerinin yasaklanmasının ardından Eisenheim Avusturya'yı terk eder ve dünyayı keşfe çıkar. 15 yıl sonra döndüğünde ise her şey değişmiştir fakat Eisenheim da değişmiştir. Eski sevgilisi ise başka biriyle nişanlanmak üzeredir.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 17
17/26

Prisoners/Tutsak (2013) | ▶ IMDb: 8.1/10 | ★★☆

Adaleti kendi elleriyle sağlamak isteyen bir adam kızının kaybolmasının ardından bir özel dedektife başvurur daha sonrasında ise kendisini suçlunun ve masumun ayırt edilemediği bir davanın içerisinde bulur.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 18
18/26

Transcendence/Evrim (2014) | ▶ IMDb: 6.2/10 | ★★☆

Dr. Will Caster (Johnny Depp) çok büyük buluşlara imza atmış olan ve hikayenin geçtiği dönemde de yapay zeka projesi ile hem bazı anti grupların dikkatini üzerine çekmiş hem de insanlığın geleceği için çok büyük umutlar ve çözümler taşıyan bir adamdır.

Yapay Zeka'ya oldukça karşıt olan bir grup, yaptığı bir konuşma esnasında bir gün Caster'a suikast düzenler ve Caster bir süre sonra öleceğini fark eder. Aynı kendisi gibi bir bilim insanı olan eşi Evelyn (Rebecca Hall) ise kesinlikle Will'den vazgeçmek niyetinde değildir. Bu bağlamda Evelyn, Will'in bedenini beraber tasarladıkları eşi benzeri olmayan süper bilgisayara entegre etmeye çalışır.

Daha öncesinde benzer çalışmalar yapmış olsalar da bu işlemin gerçekleşeceğinden hiç kimse emin değildir fakat yaşanabilecek olan korkunç olasılıklardan da bu bilinmezliklerin arasında yer almaktadır.

   

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 19
19/26

Memento (2000) | ▶ IMDb: 8.4/10 | ★★★

Pahalı elbiseler giyen, güzel bir Jaguar kullanan ve yakışıklı bir adam olan Leonard Shelby (Guy Pearce) göründüğünden çok farklı bir hayat yaşamaktadır.

Hep nakit para kullanan bu adamın çok parası vardır fakat aslında bu başarılı iş adam görüntüsünün ardında sadece intikam arzusu yatmaktadır. Leonard karısını vahşice öldüren adamın peşindedir ve polis de kendisini dinlemeyince adaleti kendi elleriyle sağlamaya tamamen kendini adamıştır fakat Leonard'ın bir sorunu daha vardır. Leonard'da çok nadir görülen ve tedavisi olmayan bir hastalık vardır.

Bu hastalık nedeniyle Leonard yaşadığı kaza öncesindeki her şeyi normal hatırlayabilmektedir fakat güncel olaylarda, 15 dakika önce ne yaptığını, nereden geldiğini ve gittiğini hatırlayamamaktadır. 15 dakika öncesini hatırlayamayan bu adam, karısının cinayetini çözmekten yine de vazgeçmez.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 20
20/26
Shutter Island/Zindan Adası (2010) | ▶ IMDb: 8.2/10 | ★★★

Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ve Chuck Aule (Mark Ruffalo) adlı iki adli polis, bir akıl hatasının ortadan kaybolması üzerine şaibeli olayların döndüğü dedikoduları çıkan Shutter Island bölgesindeki Ashecliffe Hastanesi'ne gider.

İlk başta her şey basit bir soruşturma gibi görünse de yaşanan esrarengiz olayların artması ile beraber gittikleri bu dava, çok zorlayıcı bir hal alır ve zaman içerisinde gerçek ile hayal arasındaki ince çizgi kaybolmaya başlar.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 21
21/26

Source Code/Yaşam Şifresi (2011) | ▶ IMDb: 7.5/10 | ★☆☆

İlk filmi Moon/Ay ile oldukça iyi eleştriler alan Duncan Jones, yine benzer bir tür ile karşımıza çıkıyor.

Başka birinin bedeninde uyanan askerimizin yüzlerce kişinin öldüğü bir felaketi durdurabilmek için tam 8 dakikası vardır fakat bu görev, düşündüklerinden daha fazlasıdır ve askerimiz de bombacıyı bulmaya çalışırken kendiyle ilgili gizlenmiş olan çarpıcı gerçekleri öğrenir.

   

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 22
22/26

The Machinist/Makinist (2004) | ▶ IMDb: 7.7/10 | ★★★

Fabrika işçisi olan Trevor Reznik (Christian Bale), çok önemli ve gürültülü bir pozisyonda, en ufak dikkatsizliğin bile felaketle sonuçlanabileceği bir pozisyondadır. Fakat Trevor bu işe aslında hiç uygun değildir çünkü kendisi bir yıldır hiç uyumamıştır.

Trevor hiç bir şeye konsantre olacak durumda değildir neredeyse bir yıldır hiç uyumamıştır. Gecelerini, Marie isimli garson kız ile buluştuğu hava limanındaki kafe ile sokak kızı Stevie’nin apartman dairesi arasında gidip gelerek geçirmektedir. Trevor’ın tuhaf hayatı bir de evindeki buzdolabının üzerinde şifreli mesajlar bulmaya başlayınca iyice esrarengiz bir hal alır.

Çoğu oyuncu rolleri için fiziksel değişimi bu denli kabul etmez, Christian Bale'ın sırf bu rolü hakkıyla oynayabilmek için verdiği kilolar, girdiği fiziksel değişim ise sırf kendi başına övgüleri hak ediyor.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 23
23/26

Paycheck/Hesaplaşma (2003) | ▶ IMDb: 6.3/10 | ★☆☆

Michael Jennings dünyanın en iyi mühendislerinden biridir. Kiralanması halinde X şirketler için ürün geliştirme departmanlarında özel işler yapan Jennings, ürünleri geliştirmesinin ardından ise yaptığı işlerin gizliliğini koruyabilmek adına hafızasını sildirmektedir.

Jennings'e gelen bu seferki iş ise tam 3 yıl sürecek bir projedir. Projenin amacının ne olduğunu ise kimse bilmemektedir. Jennings için de bu sorunlar bir şey ifade etmemektedir çünkü o sadece işin sonunda alacağı yüklü miktar paraya odaklanmıştır.

İş bitiminde parasına almaya giden Jennings tüm parasının 20 parça basit eşyaya karşılık, bizzat kendisi tarafından bağışladığını duyduğunda ise şok yaşar. Jennings bunu yaptıysa bir sebebi olabileceğini düşünür ve bu 20 parça eşya da onun hayatını kurtarabilecek eşyalardır.

   
Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 24
24/26

Predestination (2014) | ▶ IMDb: 7.4/10 | ★★★

Sağlam temeller ile güzel bir bilim kurgu hikayesine sahip olan Predestination, zamanda seyahat eden bir Zamansal Ajanın hikayesini anlatıyor.

Gizli bir servise bağlı olarak çalışan bu ajanın son görevi, 1975 yılının New York'unda 11.000 insanın ölümünün arkasında olan ve çok zeki olduğu düşünülen şaibeli bir bombacıyı yakalamaktır.

Ajanımız ise bu görevinde ilerleme kaydettikçe hem bombacının yarattığı katliamın sebebini öğrenir hem de kendisiyle ilgili, öğrendiğinde kaldırmakta zorlanacağı gerçekleri öğrenir.

   

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 25
25/26

Next (2007) | ▶ IMDb: 6.2/10 | ★☆☆

Cris’in (Nicolas Cage) bir özel yeteneği vardır. Bilindiği kadarıyla Cris, birkaç dakika sonra olacakları birebir görebilmektedir.

Onun bu gücünü kötüye kullanmak isteyebilecek kişilerden kaçmak için ise Cris, Vegas'a yerleşir ve takma bir ad ile hayatına sihirbazlık yaparak devam eder. Öte yandan bu özel yeteneği ona kumar masaları gibi yerlerde de kendisine yardımcı olmaktadır ve bu olaylardan ötürü Cris bir kez daha malum kişilerin radarlarına girer

Bu filmlerde zaman algınızı kaybedeceksiniz! Karmaşıklıkları ile beyninizi zorlayacak En iyi 26 film 26
26/26

Minority Report/Azınlık Raporu (2002) | ▶ IMDb: 7.5/10 | ★★☆

Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan bu film, 2054'ün Washington'unda Dedektif John Anderton'ı (Tom Cruise) anlatıyor.

Bu gelecekte, psişik güçlere sahip olan kahinler ile beraber yüksek teknolojik aygıtlarla cinayetler daha işlenmeden önce görüntülenip önlenebilmektedir. Bu özel ekibin yaptığı işler her ne kadar etik ihlallere sahip olsa da, kendileri bu işi yapmaya başladığından beri öldürülen insanların sayısı bir hayli azalmıştır.

Günün birinde bu özel ekibin başında olan Anderton'ın karşısına kendisini şoke eden bir olay örgüsü gelir. Sahip oldukları bu özel sisteme tüm kalbiyle inanan Anderton, sistemin kendisinin birkaç gün sonra bir cinayet işleyeceğini söylemesinin ve kendi şefi olduğu birimin peşine düşmesinin ardından tüm hayatı değişmiştir. Anderton'ın gerçekleri en kısa sürede kanıtlaması gerekmektedir yoksa gerçekten bir suç işleyecektir.

Kaynak: (KARAR) - KARAR Editör:
 
Etiketler: İzlerken, beyninizi, yakacak, en, iyi, 26, film,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
En Çok Okunanlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Fenerbahçe
29
36
2
2
9
13
2
Galatasaray
27
23
2
3
8
13
3
Adana Demirspor
24
24
1
6
6
13
4
Başakşehir FK
24
19
3
3
7
13
5
Konyaspor
24
16
2
6
6
14
6
Kayserispor
23
20
5
2
7
14
7
Trabzonspor
23
19
2
5
6
13
8
Beşiktaş
22
26
3
4
6
13
9
Alanyaspor
17
19
5
5
4
14
10
Antalyaspor
16
19
6
1
5
12
11
Gaziantep FK
16
19
5
4
4
13
12
Giresunspor
15
13
6
3
4
13
13
Kasımpaşa
15
11
6
3
4
13
14
Hatayspor
14
12
7
2
4
13
15
Fatih Karagümrük
13
24
6
4
3
13
16
MKE Ankaragücü
13
16
6
4
3
13
17
Sivasspor
11
13
7
5
2
14
18
İstanbulspor
8
12
9
2
2
13
19
Ümraniyespor
7
15
8
4
1
13
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1
Haber Yazılımı